Вхід в anime line group


Я згадав свій пароль
Зареєструватися
Нагадати пароль
Час роботи: пн-нд. з 10:00 до 20:00 / +38(095) 608-98-19
Напиши те, що хочеш знайти. Наприклад: Бетмен

Гарантії повернення та компенсації.

Згідно законодавства України, друковані видання належної якості не підлягають обміну та поверненню. Це прописано в наступних документах: Закон "Закон "Про захист прав споживачів"" стаття 9, п.1 і постанова КМУ "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" зі списком що не підлягають обміну / повернення товарів. У зв'язку з цим повернути або обміняти куплену книгу можна буде в разі:

1. Якщо в ній виявлено друкарський брак. Наприклад: склеєні між собою сторінки, сторінки різного розміру, що не дотримана нумерація сторінок, обкладинка приклеєна догори ногами і т.п.
 

2. Якщо книга має механічне пошкодження: надірвані сторінки, обкладинка має дефект, волога чи інші пошкодження, які, нажаль, не були помічені нами при пакуванні замовлення. 

Будь ласка, перевірте комплектність і відсутність дефектів у товарі при його отриманні в момент передачі книг кур'єром або перед оплатою на поштовому відділенні, всі поштові служби надають можливість оглянути товар до отримання.


 

Претензії з приводу повернення товару приймаються нами протягом 1 місяця з моменту покупки книги. Повідомити нам про бажання повернути браковану книгу Ви можете будь-яким зручним для Вас способом, зв'язавшись з нами по телефону, або повідомивши письмово. Браковану книгу ми можемо за Вашим бажанням обміняти на екземпляр належної якості, або запропонувати Вам на вибір будь-яку іншу книгу, що є в наявності в нашому магазині з урахуванням різниці у вартості, або провести повернення бракованої книги і повністю компенсувати витрати на її покупку в нашому магазині.