Солодощі
06.01.2017
Дорогі солодкоїжки!
Хочемо поділитися з вами новиною про нові смаколики, які до нас приїхали ще наприкінці грудня.
Новина трохи запізнилася, так, але саме зараз ми змогли до них дістатися :)
Отже, представляємо вашій увазі новинки солодощів:
— Печиво Lotte Коала (какао з молоком, полуниця, шоколад);
— Pocky Midi (трюфель, зелений чай);
— Японський зефір EIWA з полуницею;
— Цукерки UHA з полуницею;
— KitKat Ромовий чизкейк (великі упаковки та маленькі батончики);
— KitKat зі смаком імбиру (шоколадні вафельні кульки);
— Нові набори «Зроби солодощі сам»;
— Нові цукерки Nerds;
— Нове печиво Oreo.
Крім цього, приїхало багато інших цікавих солодощів, які вже були в нашому асортименті, але закінчилися.
:)
Повний асортимент смачнечок дивіться у продовженні новини =P
Побалуйте себе та друзів солоденьким!
Чекаємо у гості! ;)
Працюємо 8 січня з 10:00 до 19:00 (7 і 9 числа — вихідні), а з 10 січня повертаємося з свят і працюємо у стандартному режимі.